אודות משרד עורכי דין דניאל דרוביצקי

משרד עורכי דין דניאל דרוביצקי חרט על דגלו להעניק ללקוחותיו שירות משפטי מקצועי ואיכותי. המשרד מתמחה במשפט פלילי, דיני צבא ומשפט מנהלי . למשרדנו ניסיון עשיר בייצוג בתיקים שונים תוך שילוב מתודולוגיה המחברת ירידה לפרטים עם יצירתיות משפטית.

משרד דניאל דרוביצקי שואף להיות כתובת לאזרח מול רשויות המדינה (מנהלי, פלילי, צבא). אנו מייצגים את לקוחותינו בכל הטריבונלים והערכאות, וזמינים לטובתם ברמת 24/7. כמו כן, משרדנו מספק מענה במספר שפות – עברית, אנגלית, רוסית וסינית.

דניאל דרוביצקי , משרד עורכי דין

שירות משפטי מקצועי ואיכותי

ניסיון עשיר בייצוג בתיקים שונים

זמינות 24/7

מתן מענה במגוון שפות

ניהול תיקים מורכבים

ליווי ויחס אישי לכל לקוח

לקביעת פגישת ייעוץ

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

about1

אודות עו"ד דניאל דרוביצקי

עו"ד דרוביצקי דניאל הינו בוגר הפרקליטות הצבאית, במסגרת שירותו בפרקליטות הצבאית טיפל במגוון עבירות כגון: היעדרות מהשירות, עבירות סמים, שימוש בלתי חוקי בנשק, עבירות אלימות, עבירות כלכליות וכו'.

לאחר שחרורו עבד לצד עורך דין פלילי הנמנה על הפליליסטים הבכירים בישראל, במסגרת עבודתו טיפל במגוון רחב של תיקים, מהעבירות הקלות שבספר החוקים ועד הקשות שבהן.

היתרון המובהק הינו הכרת המערכת המשפטית משני צדי המתרס, הן מצד התביעה והן מצד הסניגוריה.

ניחן ביכולות משפטיות ואסטרטגיות מהמעלה הראשונה, מקצועיות ומסירות בלתי מתפשרת.

"האני מאמין" שלי הוא כי עורך דין הינו שומר הסף של לקוחותיו, וככזה עליו להילחם מלחמה ללא פשרות אל מול רשויות האכיפה למען טובת הלקוח, לאבחן נכון ובאופן מושכל את מכלול הנתונים בכל תיק ותיק על מנת לבנות אסטרטגיה נכונה לניהול ההליכים המשפטיים.